Aktualności

W związku z licznymi ograniczeniami wprowadzonymi przez władze sanitarne naszego kraju wynikające z epidemii COVID-19 proponujemy Państwu szkolenia w następującej formie:

Szkolenie stacjonarne jest realizowane w dotychczasowej formie z zachowaniem wszystkich rygorów sanitarnych wymaganych przez władze, a w szczególności: zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych, na sali dydaktycznej jeden Uczestnik = jeden stolik, obowiązkowa dezynfekcja rąk przed wejściem na salę, rejestracja Uczestników na szkoleniu została ograniczona do minimum, grupa szkoleniowa do 5 osób, serwis kawowy realizowany jest w sali szkoleniowej, wyżywienie w hotelowej restauracji, spełniającej obowiązuje wymogi sanitarne.

Szkolenie on-line w formie webinarium jest realizowane podobnie jak szkolenia otwarte, ale zamiast obecności Państwa na konkretnej sali szkoleniowej uczestniczymy w szkoleniu na platformie webinarowej. Webinarium to szkolenie wykorzystujące transmisję audio-wideo w czasie rzeczywistym za pośrednictwem internetu. Podczas transmisji uczestnicy widzą i słyszą prowadzącego zajęcia, widzą prezentacje/zapisy na tablicy oraz mogą zadawać pytania bezpośrednio werbalnie lub za pomocą czatu.

Każde szkolenie może być realizowane w formie online.