Aktualności

W związku z licznymi ograniczeniami wprowadzonymi przez władze sanitarne naszego kraju wynikające z epidemii COVID-19 proponujemy Państwu szkolenia w następującej formie:

Szkolenie stacjonarne jest realizowane w dotychczasowej formie z zachowaniem wszystkich rygorów sanitarnych wymaganych przez władze. Obowiązkowa dezynfekcja rąk przed wejściem na salę. Rejestracja Uczestników na szkoleniu została ograniczona do minimum. Małe grupy szkoleniowe. Serwis kawowy realizowany jest w sali szkoleniowej. Wyżywienie w hotelowej restauracji, spełniającej obowiązuje wymogi sanitarne.

Szkolenie on-line w formie webinarium jest realizowane podobnie jak szkolenia otwarte, ale zamiast obecności Państwa na konkretnej sali szkoleniowej uczestniczymy w szkoleniu na platformie webinarowej. Webinarium to szkolenie wykorzystujące transmisję audio-wideo w czasie rzeczywistym za pośrednictwem internetu. Podczas transmisji uczestnicy widzą i słyszą prowadzącego zajęcia, widzą prezentacje/zapisy na tablicy oraz mogą zadawać pytania bezpośrednio werbalnie lub za pomocą czatu.

Każde szkolenie może być realizowane w formie online.